Çevrimiçi Forum

Ağ hizmetleri

İnternet sitesinin bu bölümünde başka bir nesil İnternet servis ve servisini sunacağız. Web Servisleri adı verilen en yaygın kullanılan servisler, günümüzde İnternetin iyi bilinen ve hayati bir parçası. Genelde web servis kullanıcıları, web site yöneticileri ve webmasterlar çünkü Web servisleri aracılar ve servis sağlayıcılar olarak davranırlar veya başka bir web sitesi için web sitesi üretim bilgi paketleri ve mevcut sistemin işlevi de aynı kuralı izler.

İzleme

Web sitesi yöneticileri ve İnternet sistemlerinin amacı, daha fazla izleyici çeken anlık altın, madeni para, vb. Oranları sağlamaktır ve katılımcının doğru ve doğru oranları kontrol etmek için bir referans aradığı açıktır. Yukarıda belirtilen web hizmetinde, bu garantinin kontrol ve izleme ekibimiz tarafından destekleneceği garantisidir. Bu bölümde, fiyat kontrol sürecine ek olarak, iç boyutta, hepsi geçerli ve etkili iç kaynaklarla kontrol edilir ve dış boyutlarda, tüm bu durumlarda referans kontrol edilir ve düzeltilir. bir hata olayı. Bu izleme sistemi iki şekilde uygulanır. Birincisi, otomatik ve sistematik bir şekilde ve ikincisi de, sistemin güvenilirliği ve bütünlüğü için geçerli olan insan temsilcisi tarafından.

سفارش دهید Daha

Teknik servis

Bu hizmeti kullanabilecek web sitelerinin arttığını ve farklı dillerin, farklı çerçevelerin veya içerik yönetim sistemlerinin vb. Programlanması ve teknik yönlerinin arttığını göz önünde bulundurursak. web sitesi kodu hazır değildir ve bazen hedef ekibin web sitesine danışırken ve onlarla işbirliği yaparken teknik ekibimizin sorunu çözeceği ya da uygulayacağı bazı değişiklikler veya modifikasyonlar gerektirir. Söz konusu hizmetin hedef web sitesinde uygun şekilde uygulanması ve koordine edilmesi için reformlar gerekli olacaktır.

Daha سفارش دهید

24 x 7 desteği

Uluslararası olarak, destek süreci ve kalitesi, arzu edilen ve kaliteli bir web hizmetini değerlendirmenin en önemli göstergeleri arasındadır ve birçok yönden kaliteli bir hizmeti diğerlerinden ayırabilir. Çevrimiçi ve anlık finans piyasalarının yanı sıra finansal piyasalarla ilgili bir hizmet sunarken, destek ayağı, kurulmamış ve kurumsallaşmamış olsa bile sonsuz önemli bir rol oynamaktadır. Destek ekibimiz çeşitli araçlar kullanır ve bu müşterilere ve isteklere hizmet vermede süreklilik ve tutarlılık sağlar ve tüm bu seçeneklere ek olarak sistemin kesintiye uğramayacağını, kesintiye uğramayacağını ve kesintiye uğramayacağını garanti eder. Veya müşteri yanıtındaki olası kusurlar da sorun tamamen çözülene ve müşteri memnuniyeti duyurulana kadar devam edecektir.

سفارش دهید Daha

gösteri

Sağlanan gerekli düzenlemeler dahil olmak üzere işbirliği sürecini kolaylaştırmak için hizmet, alıcı web sitesinin teknik platformunda alınan hizmeti test etmesini ve teknik eksiklikleri veya parazitleri tespit etmesini sağlamak için bir deneme ve kısa bir süre içinde sunulmaktadır. Buna bir bak. Bu derste, teknik ekibimiz, gerekli rehberlik ve tavsiyeyi sunmanın yanı sıra, gerekli yardımı da sağlamaktadır. Bu deneme süresi, müşterinin talep ettiği paketlerin orijinal paketle tamamen aynı olduğu bir haftadır.

Daha سفارش دهید

Hizmet Ücreti

Dünya çapında bu tür bir hizmeti hesaplamanın ve ücretlendirmenin çeşitli yolları vardır, ancak incelemelerimizin toplamı, genel olarak adil olan bir trafikten trafiğe-fiyat formülüne ulaşmak için bunların bir kısmını birleştirmemize neden olmuştur. En uygun maliyetli fiyatlandırma yöntemi, medya sahiplerine ve web sitelerine göre özelleştirilmiştir. Bu şekilde hizmet alıcıları (web siteleri), sitelerini ziyaret edenlerin sayısına göre 4 kategoriye ayrılır ve her biri için farklı fiyat seviyeleri dikkate alınır. Daha yüksek bir bedel ödeyecekler.

سفارش دهید Daha

İçerir : (Tüm paketler bu öğeleri içerir)

Altın

 • Altın gümüş
 • Altın 18 ve 24 Karat
 • Mesghal

Madeni para

 • Yeni ve Eski Para
 • Yarım ve Çeyrek Para
 • Madeni Para / Gram

Sermaye piyasaları ve küresel piyasalar

 • Hisse Senedi Endeksi ve Vadeli İşlemler
 • Platin ve Paladyum
 • Brent Yağ ve Hafif Yağ

Döviz piyasası

 • Dolar Kurları
 • Diğer Para Birimleri
 • Döviz Kurları
 • -->
  101